Mon March 25, 2019   |   دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات  |  مقالات و نوشته ها  |  گالری تصاویر
بابک مهدي آزاد
سرپرست ســازمان سيما،منظر و فضاي سبز شهري
     طرح ها و پروژه ها
طرح و اجرای ساماندهی سیما و منظر میدان امام(ره)
ساماندهی جداره های محوطه توریستی گنج نامه
نورپردازي درختان بلوار خواجه رشيد
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠۴/٢۶ تعداد بازدیـد : ١٠٢   بازگشت
 
 
 


روابط عمومي سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري


ديوار نويسي هاي غيرمجاز پاکسازي و امحا ميشوند/ امحاء بيش از 5000مورد ديوار نويسي، پوستر و پرده غير مجاز از سطح شهر

 

 

 

سرپرست سازمان سيما، منظرو فضاي سبز شهر همدان از رنگ‌آميزي و پاک‌سازي 5000هزار متر ‌مربع از ديوارهاي آلوده به شعارنويسي و تبليغات غيرمجاز در سطح شهر خبر داد.

به نقل از روابط عمومي سازمان سيما، منظرو فضاي سبز شهر بابک آزاد اظهار کرد: در نيمه اول سال جاري حدود 5000هزار متر مربع از ديوارهاي آلوده در مناطق سطح شهر توسط عوامل اجرايي اين سازمان شناسايي شده است.

وي با اشاره به رنگ‌آميزي و پاکسازي 1000متر مربع از ديوارهاي آلوده به شعارنويسي و تبليغات غيرمجاز در سطح شهر همدان گفت: در حال حاضر يکي از مشکلاتي که باعث مخدوش شدن سيما و منظر شهري همدان  شده، ديوار نويسي غيرمجاز است، زيرا ديوار نويسي و استفاده نابجا از در و ديوار منازل مسکوني، ادارات، مغازه‌ها و... براي درج آگهي‌ها، تبليغات و استفاده از اسپري‌هاي رنگارنگ براي نوشتن جملات تبليغاتي در شهر به طور چشمگيري افزايش يافته و متاسفانه چهره شهر را ناپسند کرده است.

آزاد بيان کرد آلودگي ها و ناهنجاري هاي موجود در بدنه شهري از جمله مواردي است که بر زشتي و آلودگي هاي بصري مي افزايد و تأثير نامطلوبي در سيماي شهر مي گذارد و سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري ساليانه براي پاکسازي ديوارهاي سطح شهر از آلودگي‌هاي بصري بودجه زيادي را براي پاک کردن شعارنويسي‌ها و تبليغات بي‌مورد و جملات ناشايستي که سيماي شهرمان را ناهنجار مي‌سازد، صرف مي‌کند.

وي افزود: در اين راستا اين سازمان با نظارت مستمر خود که به صورت روزانه از خيابان‌هاي سطح شهر به عمل مي‌آيد، نسبت به پاکسازي و امحاي شعارنويسي‌ها، ديوار نويسي و پوسترهاي تبليغاتي موجود در سطح شهر اقدام مي‌کند.

سرپرست سازمان سيما، منظرو فضاي سبز شهري با تاکيد بر اينکه  هرگونه تبليغات و ديوار نويسي هاي غيرمجاز، نقض آشکار حقوق شهروندي است و بطور جدي با آن برخورد مي کنيم، بيان کرد: هدف از اجراي اين طرح حذف آلودگي‌هاي بصري، آراستگي منظر شهر و ارتقاي زيبايي نماي شهري است و لازم است که شهروندان قبل از هرگونه ديوار نويسي، نصب پرده و پوسترهاي تبليغاتي مجوزهاي لازم را اخذ نمايند تا مانع از بروز هرگونه مشکل براي خود و ساير شهروندان گردند.

 

 
     
 
 
 
 
© 2010 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٢٠ کاربران آنلاین :
۳۹۳,۰۲۵ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
سازمان زیباسازی شهر تهران
وب سایت شهر و منظر
وب سایت هنرهای تجسمی
انجمن طراحی شهری
منابع طراحی شهری معتبر دنیا
منابع طراحی شهری معتبر دنیا
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شورای اسلامی شهر همدان
معاونت خدمات شهری
سازمان پارک ها و فضای سبز
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان