Mon March 25, 2019   |   دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات  |  مقالات و نوشته ها  |  گالری تصاویر
بابک مهدي آزاد
سرپرست ســازمان سيما،منظر و فضاي سبز شهري
     طرح ها و پروژه ها
طرح و اجرای ساماندهی سیما و منظر میدان امام(ره)
ساماندهی جداره های محوطه توریستی گنج نامه
نورپردازي درختان بلوار خواجه رشيد
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠۴/٠۵ تعداد بازدیـد : ٨١   بازگشت
 
 
 


روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری


آغاز عملیات سمپاشی

 

 

 به نقل از روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری بابک آزاد از آغاز عملیات سم‌پاشی درختان شهر همدان از امشب خبر داد و گفت: به منظور حفاظت از درختان و جلوگیری از آفت‌زدگی در مسیر پیاده‌روها و خیابان‌ها نسبت  به سم‌پاشی درختان در قسمت‌های مختلف شهری اقدام شده است.

آزاد با بیان اینکه به منظور کنترل آفات، مبارزه با بیماریهای گیاهی و حفظ و سلامت درختان هر ساله طرح سمپاشی درختان شهر همدان انجام می شود، افزود: امسال نیز همانند سال های گذشته به منظور حفاظت از درختان و مبارزه با آفات نباتی با بهره‌گیری از تجارب کارشناسان عملیات سمپاشی درختان شهر از 5 تیرماه  آغاز میگردد.
وی عنوان کرد: این سازمان با بسیج تمامی امکانات و استفاده از دستگاه‌های پیشرفته و به روز از جمله توربولاینر سعی دارد در راستای کاهش تبعات زیست محیطی عملیات سمپاشی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهد.
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری  با اعلام اینکه سموم مورد استفاده مورد تأیید سازمان حفظ نباتات کشور بوده و حداقل آلودگی زیست‌محیطی با بیشترین تأثیر و پایداری را دارد، افزود: سمپاشی در یک نوبت و از ساعت 23 تا ۶ صبح صورت می‌گیرد.
وی با تاکید بر اینکه رشد و نمو گیاهان تحت تاثیر عوامل محدودکننده مانند آفات قرار می گیرد و این آفات سبب آسیب و خشکیدگی گیاهان می شود، اظهار داشت: در این طرح از سمومی استفاده می شود که ضمن از بین بردن انواع آفات، کمترین خسارات را به محیط زیست وارد کنند چراکه سلامت شهروندان در اولویت برنامه کاری این سازمان است.
وی از شهروندان خواست هنگام انجام عملیات، پنجره‌های مشرف به معابر را ببندند و برای چند ساعت از حضور در محل‌های سمپاشی شده خودداری کنند.
آزاد  یادآور شدشهروندان گرامی در صورت مشاهده درختان آلوده به آفات  نیازمند به سمپاشی ،به منظور هماهنگی و انجام عملیات سمپاشی هر چه سریع تر توسط عوامل فضای سبز لطفا با شماره تلفن 38214925-6 روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تماس گیرند.
بابک آزاد در پایان با قدردانی از همکاری شهروندان توصیه کرد: شهروندان از پارک کردن وسایل نقلیه به ویژه خودروهای حاوی مواد خوراکی در حاشیه خیابان‌ها هنگام عملیات سمپاشی خودداری کنند.
 
 
     
 
 
 
 
© 2010 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٣٢ کاربران آنلاین :
۳۹۳,۰۳۷ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
سازمان زیباسازی شهر تهران
وب سایت شهر و منظر
وب سایت هنرهای تجسمی
انجمن طراحی شهری
منابع طراحی شهری معتبر دنیا
منابع طراحی شهری معتبر دنیا
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شورای اسلامی شهر همدان
معاونت خدمات شهری
سازمان پارک ها و فضای سبز
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان