Mon March 25, 2019   |   دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸  
   
 
 
  انتقادات و پیشنهادات  |  ارتباط با ما      صفحه اصلی  |  اخبار و رویدادها  |  پیام ها و اطلاعیه ها  |  مناقصات و مزایدات  |  مقالات و نوشته ها  |  گالری تصاویر
بابک مهدي آزاد
سرپرست ســازمان سيما،منظر و فضاي سبز شهري
     طرح ها و پروژه ها
طرح و اجرای ساماندهی سیما و منظر میدان امام(ره)
ساماندهی جداره های محوطه توریستی گنج نامه
نورپردازي درختان بلوار خواجه رشيد
بیشتر ...
 
 
  تاریخ انتشار : ١٣٩٧/٠٣/٣١ تعداد بازدیـد : ٩۶   بازگشت
 
 
 


روابط عمومي سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري


عمليات سم پاشي درختان سطح شهر آغاز ميشود

 

 

 به نقل از روابط عمومي سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري ، بابک آزاد از عمليات سم‌پاشي درختان به منظور کنترل جمعيت آفات و بيماري‌ها و افزايش شادابي درختان در فصل رشد خبرداد.

سرپرست سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري بيان داشت فصل بهار به رغم زيبايي هايي که دارد، ماه مناسبي براي رشد، تکثير و طغيان آفت هايي همچون شته، کنه، سوسک چوب خوار و غيره است به همين منظور  با آغاز عمليات سمپاشي درختان سطح شهر شاهد حداقل آسيب به درختان شهر خواهيم بود، ضمن اينکه سازمان آمادگي دارد در صورت بروز هر گونه آفات گياهي اقدام مناسب و به موقع را انجام دهد و هدف از اجراي اين طرح را کنترل جمعيت آفات گياهي عنوان کرد .

وي با تاکيد بر اينکه رشد و نمو گياهان تحت تاثير عوامل محدودکننده مانند آفات قرار مي گيرد و اين آفات سبب آسيب و خشکيدگي گياهان مي شود، اظهار داشت: در اين طرح از سمومي استفاده مي شود که ضمن از بين بردن انواع آفات، کمترين خسارات را به محيط زيست وارد کنند چراکه سلامت شهروندان در اولويت برنامه کاري اين سازمان است.

سرپرست سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري عنوان کرد استفاده از روشهاي نوين دفع آفات از جمله تله هاي فرمومي و کارت هاي زرد چسب دار جهت کنترل و رديابي آفات در برنامه سمپاشي در سال جاري، از رئوس برنامه ها ميباشد.

بابک آزاد با بيان اينکه براي سم پاشي درختان، خيابان ها و مکان هاي مورد نظر از قبل شناسايي مي شوند و به وسيله نصب پلاکارد زمان سمپاشي به شهروندان اطلاع رساني مي شود، افزود: ساکنان منازل مسکوني اين خيابان ها بايد پنجره هاي رو به خيابان خود را ببندند ،و خاطر نشان كرد: سم پاشي ها بعد از ساعت 11 شب انجام مي شود تا از ميزان تردد شهروندان در شهر کاسته شود.                  

 وي در پايان تاکيد نمود شهروندان گرامي در صورت مشاهده هر گونه موارد نيازمند به سمپاشي ،جهت بررسي و رسيدگي هر چه سريع تر توسط عوامل فضاي سبز لطفا با شماره تلفن 38214925-6 روابط عمومي سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري تماس گيرند.

 
     
 
 
 
 
© 2010 - 2019  Hamedan.ir
آمار و اطلاعات کاربران
٢٢ کاربران آنلاین :
۳۹۳,۰۲۷ تعداد بازدید :
   
   
 
سایت های مرتبط
سازمان زیباسازی شهر تهران
وب سایت شهر و منظر
وب سایت هنرهای تجسمی
انجمن طراحی شهری
منابع طراحی شهری معتبر دنیا
منابع طراحی شهری معتبر دنیا
 
لینک های مرتبط
شهرداری همدان
شورای اسلامی شهر همدان
معاونت خدمات شهری
سازمان پارک ها و فضای سبز
 
دسترسی سریع 
اخبار و رویدادها
پیام ها و اطلاعیه ها
مناقصات و مزایدات
طرح ها و پروژه ها
 
 
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شهرداری همدان بوده و هر گونه کپی برداری بدون ذکر منبع غیر مجاز می باشد
طراحی و پشتیبانی : سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری همدان